Clean 9 English with Chocolate Forever Lite Ultra® Shake Mix

İndirim!

 795,00  650,00

Stokta yok

Açıklama

Clean 9 English with Chocolate Forever Lite Ultra® Shake Mix

Clean 9 Programı, zayıflama yolculuğunuza daha sağlıklı bir şekilde başlamanıza yardımcı olur. Bu etkili, devam etmesi kolay arındırıcı program, vücudunuzu bugünden itibaren değiştirmeye başlamanızda ihtiyaç duyulan desteği size verecektir.

Daha iyi görünebilir misin? Sadece 9 günde daha iyi hissedeceksin Evet!

Clean 9 Programı, yolculuğunuzu daha ince, daha sağlıklı bir şekilde başlatmanıza yardımcı olabilir. Bu etkili, takip edilmesi kolay temizlik programı, vücudunuzu bugün dönüştürmeye başlamanıza ihtiyaç duyan araçları size verecektir.

Gelecek 9 gün içinde, daha iyi görünmenizi ve kendinizi daha iyi hissedeceğiniz ve yiyeceklerinizdeki maksimum besin maddelerini emilimini engelleyen depolanan toksinleri atmaya başlamayı bekleyebilirsiniz. İştahınızı kontrol altına alabildiğinizi ve vücudunuzun değişmeye başladığını ispatladığınızda da daha hafif ve daha enerjik olmaya başlarsınız.

Her Temiz 9 Pak şunları içerir:

2 1 litrelik Aloe Vera Gel® şişeleri
1 çorba çikolata Forever Lite Ultra® Shake Mix
Temiz 9 Beslenme Paketi
Forever Therm ™ 18 tablet
Forever Fiber ™ 9 çubuk paketi
Forever Garcinia Plus® 54 jell

KULLANIM:

Her Forever Clean 9 Pak, Clean 9 programı için 9 gün boyunca ihtiyacınız olan her şeyi içerir. Herhangi bir egzersiz programına başlamadan veya herhangi bir diyet ekini kullanmadan önce lütfen daha ayrıntılı bilgi için lütfen lisanslı bir hekime veya diğer nitelikli sağlık uzmanına danışın.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Clean 9 English with Chocolate Forever Lite Ultra® Shake Mix” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir