Clean 9 – Forever Lite Ultr Vanilla

İndirim!

 741,00  640,00

Vanilla Forever Lite Ultra® Shake Mix ile temizlenin Clean 9 Programı, yolculuğunuzu daha ince, daha sağlıklı bir hale getirmenize yardımcı olabilir. Bu etkili, kolay takip edilen temizleme programı, vücudunuzu bugün dönüştürmeye başlamak için ihtiyacınız olan araçları size sağlayacaktır. 9 gün pak

Stokta yok

Açıklama

Sadece 9 günde daha iyi görünebilir ve daha iyi hisseder misin? Evet!

Clean 9 Programı, yolculuğunuzu daha ince, daha sağlıklı bir hale getirmenize yardımcı olabilir. Bu etkili, kolay takip edilen temizleme programı, vücudunuzu bugün dönüştürmeye başlamak için ihtiyacınız olan araçları size sağlayacaktır.

Önümüzdeki 9 gün boyunca, daha iyi görünmek ve daha iyi hissetmek için bekleyebilir ve yiyeceklerinizdeki maksimum besin maddelerini emmenizi engelleyen depolanmış toksinleri ortadan kaldırmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca, iştahınızı kontrol altına alabileceğinizi ve vücudunuzun değişmeye başladığını kanıtladığınızda daha hafif ve daha enerji dolu hissetmeye başlayacaksınız.

Her bir Temiz 9 Pak şunları içerir:

 15 Aloe Vera Gel 2-Adet
 71 Forever Garcinia Plus 1-Adet
 463 Forever Therm 1 Adet
 464 Forever Fiber 1 Adet
 471 Forever Ultr Chocolate 1-Adet

Her Forever Clean 9 Pak, 9 günlük Clean 9 programı için ihtiyacınız olan her şeyi içerir. Herhangi bir egzersiz programına başlamadan ya da herhangi bir besin takviyesi kullanmadan önce daha ayrıntılı bilgi için lisanslı bir hekime veya başka bir kalifiye sağlık uzmanına danışın.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Clean 9 – Forever Lite Ultr Vanilla” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir