Forever Kids

İndirim!

 60,00  49,00

Eğlenceli ve lezzetli çocuğunuzun her gün ihtiyacınız olan besinleri vermek için.
Forever Kids® Chewable Multivitamins
Yetişkinler ve daha çok çocuklar için üzüm ve portakal tadında, hayvan şekilli, multi-vitaminli Forever Kids, 2 yaşından itibaren tüm çocukların vitamin ve mineral ihtiyaçları yanında bitki bileşik ve konsantrelerini ihtiva eden Fito besleyici içeriği sayesinde günlük tüm vitamin ve mineral ihtiyaçlarını karşılar.

Stokta yok

Açıklama

Yeni oluşturulan teknikler sayesinde çiğ meyveleri ve sebzeleri emülsiyon haline getirip kurutuyor, vücudumuza gereken kıymetli phytonutrientlerin, vitaminlerin, minerallerin ve enzimlerin korunmalarını sağlayabiliyoruz.

Bunun sonucu olarak, Forever Living tarafından hizmetinize sunulan besin tamamlayıcıları serisini bütünleyen, lezzet ve keyif alarak yararlanabileceğiniz çoklu vitamin özellikli bir ürün üretilmiştir! Havuç, acerola (çalı meyvesi), brokoli, ıspanak, lahana, elma, yabanmersini, domates ve narenciye gibi besin açısından zengin sebze ve meyve phytonutrient’leri esas alınarak tasarlanmış olup, Forever Kids vitaminleri yapay aroma, aspartam, renklendirici içermez, şekersiz bir tablettir. (120 Tablet)

Üzüm ve portakal tadında, multi-vitaminli Forever Keys, vitamin ve mineral ihtiyaçlarınızın yanında bitki bileşik ve konsantrelerini ihtiva eden Fito besleyici içeriği sayesinde günlük tüm vitamin ve mineral ihtiyaçlarının karşılanmasına destek olur. Üzüm ve portakal tadındaki bu tabletleri çok seveceksiniz.
* Yapay renklendirici ya da koruyucu içermez.
* Çiğnenebilir tabletlerden oluşur.,
* Brokoli, ıspanak, havuç ve lahana gibi en yararlı çiğ yiyeceklerden elde edilen besin değerler esas alınır.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Forever Kids” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir