Forever Living Nature Min (180 Tablet)

 110,00

Vücudumuzdaki mineraller 3 değişik görevi yerine getirirler:

1- Kalsiyum, fosfor ve magnezyum kemiklerimizi ve dişlerimizin yapı taşları arasında yer almaktadır.
2- Çözülebilir tuz vasfındaki diğerleri de vücut sıvıları ve hücrelerin bileşimini kontrol altında tutmaya yardımcı olurlar.
3- Demir ve demir gibi elementler de diğer hayati görevleri yerine getirmekle yükümlüdürler. Bunlar, enzim ve diğer proteinler ile birlikte çalışarak metebolik olaylara yardım ederler.

* Forever Nature-Min, dengeli bir beslenme için vücudunuza gereken mineralleri ve zerre mineralleri bağlayabilmenize yardımcı olur.
* Deniz dibinden elde edilen doğal zerre mineralleri içerir.
* Her tablette mineral karışımları mevcuttur.
* Mineraller, genler ve hormonları harekete geçirerek vücut sıvılarını düzene sokmak gibi insan vücudunda çeşitli etkinlikler gösterirler.

Bizimle iletişime geç!

Açıklama

DENİZ MİNERALLERİ İÇERİR.
FOREVER NATURE-MİN
Vücut ağırlığımızın % 4’ünün minerallerden oluşması nedeniyle, denizin derinliklerinde yıllardır saklı kalmış bu besinlerin vücudumuza yararlı olabilmesi son derece olasıdır. Vücudumuzun mineral üretme yeteneği olmadığı sürece, gerekli mineralleri yemeklerimizden yada besin tamamlayıcılarından sağlamak zorundayız.
Forever Nature-Min, minerallerin yaşamla ilgili yeni formlarını kullanarak azami emilmeyi sağlayan, çok mineralli formülün geliştirilmiş bir ürünüdür. Azami verim elde etmek için, içinde bulunan mineraller ile eser element arasındaki oran dengelenmiştir. İnsan vücudunda bulunan minerallerin çoğunu içeren Nature-Min’ in üretiminde, denizde yaşayan bitki ve hayvanlar ile, mineral elde edilebilecek doğal deniz dibi kaynaklarından yararlanılmıştır.

* Deniz dibinden elde edilen doğal zerre mineralleri içerir.
* 180 tablet.
UYARI: (ÜRÜNLERİMİZ KESİNLİKLE İLAÇ DEĞİLDİR, DOĞAL ÜRÜNLERDEN ÜRETİLEN, BESİN VE VİTAMİN TAMAMLAYICILARIDIR)