Forever Nature’s 18 (18 Çeşit Meyve+Sebze)

İndirim!

 135,00  90,00

Günlük olarak yiyeceğiniz 5 porsiyon meyve ve sebzeden elde edeceğiniz antioksidan miktarının aynısını, çiğneyeceğiniz 4 adet tabletten sağlayabilirsiniz.
* Meyve ve sebzeler sağlık ve bağışıklık geliştirici güçlü antioksidanlara ilaveten, diğer yararlı elementleri de içerirler.
* Ailece kullanabileceğiniz, lezzetli ve çiğnenebilir tabletdir.
* Sağlınızı korumak için günlük olarak tüketmemiz gereken 5 porsiyon meyve ve sebzeyi içerir. İçerinde 18 çeşit meyve ve sebze vardır.
* Bağışıklık sistemini destekler.
* Eklemlerin daha rahat hareketine destek olur.
* Dolaşım sistemine destek olur.
* Cilt hastalıklarına karşı direnci artırır.
* Hazmı kolaylaştırır.
* Kansere karşı direnci arttırır.

Stokta yok

Açıklama

Sağlığınızı korumak için günlük olarak tüketmeniz gereken 5 porsiyon meyve ve sebzeyi aksatmadan tüketebiliyor musunuz? Her erkek, kadın yada çocuğun günde 5 porsiyon meyve tüketmesi gerektiği, Ulusal Kanser Araştırma Enstitüsüne bağlı beslenme uzmanları tarafından önemle vurgulanmıştır. Meyve ve sebzeler, vücudumuzun günlük olarak gerek duyduğu bir çok besin maddesinin kaynağı oldukları gibi, bağışıklığı mızı güçlendirip daha sağlıklı yaşamamızı sağlayan antioksidanlar ve diğer yararlı elementleri içerir.
Çoğumuzun, sağlıklı bir beslenme programına düzenli ve devamlı olarak uyamadığı bilinmektedir. Bu nedenle beslenmenizde ağırlıklı olarak önem taşıyan meyve ve sebzelerin özel olarak harmanlanması sayesinde üretilen Forever Nature’s 18, sizin ve ailenizin sağlık gereksinimini karşılamak üzere üretilmiştir.
Her gün alacağınız 4 tablet sayesinde; Üzüm, elma, yaban mersini, mürver meyvesi, keçi boynuzu, ahududu ve üzüm çekirdeği gibi tüketeceğiniz 5 porsiyon meyve ve sebzeden elde edeceğiniz antioksidanı sağlayabilir, bunların antioksidan yararlı elementleri ile bağışıklık sisteminizi destekleyebilirsiniz. Portakal, greyfurt, limon ve misket limonu içinde bulunan Rutin’in rahat eklem işlevlerine ve sağlıklı bir dolaşıma yardımcı olmasının yanında, muz meyvesinin kan basıncı üzerindeki yararları bilinmektedir. Vücudumuzdaki serbest radikalleri yok ederek daha sağlıklı olmamızı sağlayan yararlı maddeleri içermeleri nedeniyle; Havuç, lahana, karnı bahar, kereviz, yeşil fasulye de not edilmesi gerekenlerdendir. İçerdikleri C vitamini sayesinde hazmı kolaylaştıran ve daha iyi görmemizi sağlayan özellikleri ile kivi, kuru erik, kırmızı dolmalık biber, dolmalık kabak ve maydanoz unutulmaması gereken yararlı sebzelerdendir.
Forever Nature’s 18, sebze ve meyvelerden günlük olarak sağlamanız gereken antioksidanı, lezzetli ve kolay çiğnenebilir tableti ile size sunmaktadır.Sağlıklı yaşamak için gereken meyve ve sebze desteğini günde bir porsiyon Forever Nature’s 18 kullanarak sağlayabilirsiniz.
İÇERİĞİ :
* Üzüm suyu, elma suyu, yaban mersini meyvesi özü, mürver meyvesi özü, kızılcık meyvesi özü, muz, üzüm çekirdeği özü, ahududu meyvesi özü, lahana, havuç, karnabahar, kereviz, taze fasulye, kivi, misket limonu, maydanoz, kuru erik, kırmızı dolmalık biber, dolmalık kabak içerir.
* 120 tablet.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Forever Nature’s 18 (18 Çeşit Meyve+Sebze)” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir